Pożyczki społecznościowe od osób prywatnych

Pożyczki społecznościowe od osób prywatnych zdobywają coraz większą popularność w naszym kraju. Stopniowo stają się jednymi z najczęściej wybieranych przez osoby, chcące szybko uzyskać pożyczkę bez BIK, na korzystnym oprocentowaniu i z niską ratą. Ale to nie jedyna cecha wyróżniająca pożyczki społecznościowe KOKOS. Są one również znakomitym sposobem do inwestowania, przeznaczonym dla wszystkich, którzy chcą w efektywny sposób zagospodarować swoje nadwyżki finansowe. Możliwości zarabiania oferowane przez KOKOS są bardzo jasne i przejrzyste, tak samo jak cały mechanizm pożyczek społecznościowych.

Jak przystąpić do KOKOS i oferować pożyczki społecznościowe, zarabiając na nich nawet do 10 procent rocznie? Wszystko co powinieneś zrobić, to rozpocząć od zarejestrowania się w systemie KOKOS. Określisz tam kwotę, którą chcesz rocznie zainwestować. Maksymalnie może to być suma 5000 złotych. Maksymalny zysk z inwestycji wynosi 10 procent wkładu. Co ważne KOKOS nie pobiera żadnych prowizji i opłat od osób, które inwestują. Oznacza to, że bardzo łatwo policzyć ci cały czysty zysk, jaki możesz uzyskać z takiej pożyczki.

A co trzeba zrobić, jeśli chcesz uzyskać pożyczki społecznościowe na KOKOS? Tu również zachodzi potrzeba zarejestrowania się w systemie firmy. Jest to konieczne, aby móc zostać zweryfikowanym przez użytkowników. Pierwsza pożyczka, którą możesz uzyskać w KOKOS będzie miała wysokość 1000 złotych. A jak wygląda sam proces wnioskowania o pożyczkę społecznościową w KOKOS? Jest to bardzo zbliżona forma do aukcji internetowej. Osoba chcąca taką pożyczkę uzyskać, będzie tworzyła własne ogłoszenie. Mogą na nie odpowiadać inwestorzy, proponując swoje warunki dla udzielonej pożyczki. Dzięki temu, wnioskodawca ma możliwość wyboru tej oferty, która będzie mu najbardziej odpowiadała. Pożyczki społecznościowe są wypłacane w taki sam sposób, jak klasyczne pożyczki pozabankowe – przelewem na konto osobiste wnioskodawcy. Trzeba pamiętać o tym, że konto na które ma zostać wykonana wypłata pożyczki, powinno mieć status zweryfikowanego. Co to oznacza? Że na etapie rejestracji nowego klienta, konieczne może być wykonanie z tego konta symbolicznego przelewu. Będzie on miał na celu zweryfikowanie danych podanych w banku, z tymi wpisanymi do wniosku.

Pożyczki pozabankowe rosną w siłę. Dziś nikt nie ma już wątpliwości, że ustanawiają one całkowicie nowe standardy udzielania szybkich, pozabankowych pożyczek bez BIK. Wnoszą one również sporo korzyści, dając możliwość zarobku każdej osobie, która zechce zainwestować w nie swoje pieniądze. Możliwość wygodnego zarabiania przy stosunkowo niewielkim ryzyku, to propozycja, którą warto rozważyć. Dodając do tego możliwość decydowania o tym, komu nasza pożyczka zostanie udzielona, mamy pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi, samodzielnie wybierając kontrahentów. Firma KOKOS jest najprężniej działającą na polskim rynku firmą, która zajmuje się udzielaniem pożyczek społecznościowych. Każdy, kto zechce przystąpić do współpracy z nią, ma pewność że współpraca będzie realizowana na partnerskich warunkach, szczegółowo, zrozumiałym językiem opisanych w regulaminie.

Pożyczka społecznościowa

Finansowo

  • pożyczka na dowolny cel od 50 PLN do 30 000 PLN
  • szybki proces wypłaty i minimum formalności
  • taniej niż w pożyczkach - chwilówkach
  • pełna kontrola nad kosztami
Złóż wniosek Warunki

Pożyczka online

123pożyczki

  • szybka pożyczka na oświadczenie
  • pierwsza pożyczka do 2000 zł na 2 miesiące za darmo
  • kolejne pożyczka do 20000 zł
  • bez poręczycieli
  • maks. RRSO wynosi 110%
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane