Kredyty samochodowe

Samochód – jedno z najbardziej niezbędnych narzędzi w codziennym życiu. Korzystasz ze swojego samochodu i masz pewność, że zawsze dotrzesz na miejsce i na czas. Przynajmniej do chwili, aż twój pojazd nie odmówi posłuszeństwa lub po prostu ci się nie znudzi. Jeśli jesteś w sytuacji, w której planujesz właśnie wymianę samochodu na nowy, może się okazać że brakuje ci pewnej sumy, aby zakupić właśnie taki model, jaki najbardziej ci się podoba. Skąd wziąć brakujące pieniądze? Jak je uzyskać szybko i bez zbędnych formalności? Te pytania nie muszą pozostawać bez odpowiedzi. Pamiętaj, że na rynku znajduje się bardzo duża liczba produktów finansowych, które zostały właśnie stworzone do celu, jakim jest finansowanie zakupu samochodu. Jeśli zdecydujesz się z nich skorzystać, marzenia o wybranym modelu mogą się urzeczywistnić jeszcze tego samego dnia.

Jak działają kredyty samochodowe? Jest to bezgotówkowa forma finansowania zakupu samochodu. Może być stosowana do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zarówno tych kupowanych jako nowe, prosto z salonu, jak również używanych. Czy są jakieś rzeczy, na które szczególnie należy zwracać uwagę, kiedy wybieramy dla siebie, celem zakupu samochodu? Oczywiście że tak. Korzystając z naszych porad, możecie sprawić że kredyty samochodowe będą jeszcze bardziej przystępna, a cena związana z korzystaniem z nich, nikogo nie przerazi. Przede wszystkim upewnij się, jakie opłaty będziesz musiał ponosić w związku ze skorzystaniem z oferty kredytu samochodowego. W niektórych przypadkach możesz być zobligowany do wykupu pełnego pakietu ubezpieczenia, w firmie wskazanej przez kredytodawcę. Taki pakiet może być nawet o kilkadziesiąt procent droższy od ubezpieczenia w innych firmach. Może się również pojawić konieczność zakupu dodatkowych ubezpieczeń. Na przykład takich, które będą nas chronić przed czasową utratą pracy, wywołaną chorobą.

Jak szybko przyznawane są kredyty samochodowe? Pod tym względem naprawdę nie ma na co narzekać. Kredyty samochodowe zaliczane są do jednych z najszybciej udzielanych. To natomiast wynika z kilku powodów. Przede wszystkim tego, że zabezpieczeniem dla takiego kredytu pozostaje samochód. Po drugie, wszystkie formalności związane ze złożeniem wniosku kredytowego załatwiane są na miejscu, w salonie lub komisie. Pracownicy tych firm posiadają stosowane uprawnienia, pozwalające im występować w roli przedstawiciela firm i banków, które udzielają takich właśnie pożyczek. Jest to wygodne rozwiązanie, sprawiające że kredyty samochodowe są łatwo i szybko dostępne, a do ich otrzymania często wystarczy tylko dowód osobisty i prawo jazdy. A czy są jakieś ograniczenia względem kupowanych samochodów, które pozwalają nam na skorzystanie z takiego kredytu? Tak. Zazwyczaj kredyt samochodowy może być wykorzystany do sfinansowania zakupu samochodu, którego wiek nie przekracza 5 lat. To jednak jest umowna wartość, która może być inna w każdym banku i firmie pożyczkowej. Aby przekonać się, czy upatrzony przez ciebie pojazd może być zakupiony na kredyt samochodowy, powinieneś skorzystać z informacji, które dla ciebie zebraliśmy, przeanalizowaliśmy i prezentujemy na stronach naszego serwisu, poświęconego finansom, pożyczkom i kredytom.

Kredyt samochodowy

Santander Consumer Bank

  • Kredyt z niską ratą już od 249 zł1
  • Dogodny okres kredytowania aż do 96 miesięcy
  • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 11,72%
  • Sprawdź koszt

1 Dla kredytu samochodowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 22.08.2018 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: cena pojazdu 25 000 zł, wpłata własna 13583,42 zł, zmienna stopa oprocentowania kredytu: 6,74 %, całkowity koszt kredytu: 3523,75 zł obejmuje: prowizję: 728,72 zł, odsetki: 2195,03 zł, miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego 10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 11,72 %, całkowita kwota kredytu 11416,58 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 14 940,33 zł; wysokość raty od 1- 59 249 zł; wysokość ostatniej 60 raty 249,33 zł.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Kredyt samochodowy

SerwisKredytowy.pl

  • oprocentowanie już od 3.49
  • szybka decyzja kredytowa
  • uproszczona procedura dla firm
  • dojazd do klienta
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane