Kredyty konsolidacyjne

Chyba każdy z nas ma do spłaty jeden, jeśli nie kilka kredytów. Do tych właśnie osób adresujemy naszą ofertę na kredyty konsolidacyjne. Jeśli macie już dosyć pamiętania o zbliżających się terminach spłaty rat, chcecie zacząć żyć normalnie i bez ciągłego widma odsetek za przeterminowane długi, warto sprawdzić naszą ofertę na kredyty konsolidacyjne. To propozycja godna polecenia dla wszystkich, którzy wielokrotnie spotkali się z opóźnieniami płatności rat do różnych banków. Nie zapominajmy również o tym, że posiadanie kilku mniejszych kredytów, zamiast jednego większego, to dodatkowe koszty. Koszty wynikające z opłat i prowizji, a także znacznie większego oprocentowania, które musicie ponosić. My wiemy jak temu zaradzić. Działając w branży pożyczek i kredytów od wielu lat, mamy dla was ciekawe propozycje na kredyty konsolidacyjne dla osób prywatnych. Jak one działają?

Wyobraźcie sobie że jesteście w sytuacji, w której macie a 6 różnych kredytów. Każdy w innym banku. Każdy z innym terminem spłaty rat. Musicie o każdym z nich pamiętać, wysyłać przelewy i organizować na ten cel pieniądze na koncie. A teraz pomyślcie o tym, jak wygodnie będzie kiedy otrzymacie jeden duży kredyt, na spłatę tych wszystkich mniejszych. Okaże się wtedy, że 6 różnych rat zamienia się tylko w jedną. Płaconą zawsze tego samego dnia miesiąca i tej samej wysokości. Co więcej, po zsumowaniu wcześniejszych rat i porównaniu ją z tą jedną, okaże się że możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu procent na każdej płatności. W skali roku może to oznaczać oszczędność rzędu od kilkuset do kilku tysięcy złotych. A to wszystko dzięki temu, że macie dobry kredyt konsolidacyjny.

Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny? Jakie dokumenty będą Wam potrzebne do tego celu? Pierwszym krokiem będzie wypełnienie wniosku kredytowego. Możecie to zrobić w formie elektronicznej, korzystając z gotowych formularzy dostępnych na naszej stronie, jak również w postaci tradycyjnej, drukując wnioski i wypełniając je ręcznie, a następnie przekazując do wybranej firmy, która zajmie się ich rozpatrzeniem. Zakładając, że chcą Państwo zaoszczędzić czas, polecamy wnioski online, dostępne na stronach naszego serwisu.

Kolejne ważne pytanie dotyczy wypłaty pieniędzy. Kredyty konsolidacyjne nie wypłacają gotówki Państwu na konto. Zamiast tego pieniądze służą spłacie aktualnych kredytów i są przelewane bezpośrednio przez bank lub firmę, na konto służące do spłaty waszego zadłużenia. W ten sposób nawet w jednym dniu możecie pozbyć się wielu trudnych kredytów, pozostając z jednym kredytem konsolidacyjnym. Nie tylko wygodniejszym w spłacie, ale również znacznie tańszym. Czy warunki na kredyty konsolidacyjne mogą być negocjowane? Oczywiście że tak. To od państwa zależy długość trwania kredytu konsolidacyjnego, a tym samym liczba rat i ich wysokość. Również w trakcie trwania kredytu konsolidacyjnego, będziecie mieli możliwość modyfikowania jego poszczególnych warunków, tak aby najbardziej odpowiadał Państwa aktualnej sytuacji finansowej i życiowe, czyniąc spłatę rat jeszcze lżejszą i wygodniejszą.

Pożyczka dla nowych klientów z RRSO 7,22%

PKO Bank Polski

 • Od 500 zł do 200 000 zł
 • Okres kredytowania do 12 miesięcy
 • 0% prowizji za udzielenie pożyczki
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi 7,22%
Złóż wniosek Warunki

Kredyt konsolidacyjny

PKO Bank Polski

 • Przenieś swoje raty i płać jedną Mini Ratkę
 • 0% prowizji - dla kwot powyżej 50 tys. zł
 • do 25% ekstragotówki od sumy konsolidowanej kwoty
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi 9,38%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 35 200,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 694,48 zł, oprocentowanie zmienne 8,99%, całkowity koszt kredytu 13 494,48 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 13 494,48 zł), 90 miesięcznych rat równych po 535,10 zł i ostatnia rata 535,48 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt konsolidacyjny

Santander Bank Polska S.A.

 • Zamień swoje kredyty na jeden i sprawdź ile możesz zyskasz
 • Wypłata gotówki nawet w jeden dzień
 • Kwota kredytu nawet do 230 tys. zł
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego 10,11%
Złóż wniosek Warunki

Kredyty konsolidacyjne

Alior Bank

 • PROSTA KONSOLIDACJA TO:
 • brak prowizji za udzielenie kredytu,
 • kwota od 30 tysięcy do nawet 200 tysięcy złotych,
 • długi okres kredytowania – nawet 10 lat.
 • RRSO 10,46%

RRSO 10,46%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w ramach promocji „Prosta konsolidacja” wynosi 10,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 72 021 zł, całkowita kwota do zapłaty: 105 252,58 zł, oprocentowanie zmienne: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 33 231,58 zł (w tym prowizja: 0 zł, odsetki: 33 231,58 zł), 97 miesięcznych rat (w tym 96 równych rat w wysokości 1085,09 zł, ostatnia rata: 1083,94 zł). Kalkulacja została dokonana na 13.11.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Minimalna kwota kredytu wynosi 30 000 zł. W ramach promocji nie można konsolidować zobowiązań zaciągniętych w Alior Banku. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Regulamin promocji oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Bank SA i na www.aliorbank.pl.

Złóż wniosek Warunki

Kredyt konsolidacyjny

Alior Bank

 • PROSTA KONSOLIDACJA TO:
 • brak prowizji za udzielenie kredytu,
 • kwota od 30 tysięcy do nawet 200 tysięcy złotych,
 • długi okres kredytowania – nawet 10 lat.
 • RRSO 10,46%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w ramach promocji "Prosta konsolidacja" wynosi 10,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 72 021 zł, całkowita kwota do zapłaty: 105 252,58 zł, oprocentowanie zmienne: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 33 231,58 zł (w tym prowizja: 0 zł, odsetki: 33 231,58 zł), 97 miesięcznych rat (w tym 96 równych rat w wysokości 1085,09 zł, ostatnia rata: 1083,94 zł). Kalkulacja została dokonana na 13.11.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Minimalna kwota kredytu wynosi 30 000 zł. W ramach promocji nie można konsolidować zobowiązań zaciągniętych w Alior Banku. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Regulamin promocji oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane