Ubezpieczenia majątkowe

Posiadasz mieszkanie lub dom. To twoje miejsce życia, zapewniające ci wygody i bezpieczeństwo. Dbasz o nie i chcesz aby służyło ci jak najdłużej. Niestety, wiesz również o tym że mogą mieć miejsce sytuacje, na które nie jesteśmy w stanie nic poradzić. Uderzenie pioruna, zalanie mieszkania przez sąsiada z góry czy pożar. To tylko jedne z niektórych zagrożeń, z jakimi musimy się liczyć. Do pozostałych warto zaliczyć kradzieże, wybicia szyb czy przepięcia w instalacjach elektrycznych, uszkadzające podłączone do gniazdka urządzenia. Nie trzeba dodawać że każde takie zdarzenie, poważnie nadszarpnie nasz budżet. Jak można temu zaradzić? Czy mamy jakiś sposób na to, aby przed takimi przypadkami się zabezpieczyć i nie doświadczyć związanej z tym straty finansowej?

Trzeba wykupić dobre ubezpieczenie majątkowe. Jest to jedyna godna polecenia forma ochrona swojego mieszkania. Pozwoli ona nam uniknąć wielu sytuacji, zdolnych zrujnować nasz budżet. W zależności od tego, na jakie ubezpieczenia majątkowe się zdecydujemy, możemy liczyć na bardzo różny zakres świadczonej pomocy. Od bezpłatnego przybycia specjalisty, który usunie naszą usterkę, aż po wynajęcie i opłacenie pokoju w hotelu, na czas przeprowadzenia niezbędnego remontu mieszkania. Oczywiście o tym, co będzie zawierała wybrana przez Państwa polisa, decyduje wartość składki i ogólne warunki ubezpieczenia. To w tym dokumencie dokładnie opisano każdy aspekt, który wiązać się będzie z Waszą polisą. Nie wiecie na którą z nich się zdecydować? Na tą zamawianą u agenta, bezpośrednio w jego biurze, czy może polisę kupowaną online, przez internet? Z pewnością każda z nich ma pewne swoje zalety. Jakie? O tym przekonacie się na stronach naszego serwisu. Mamy dla Państwa przygotowany aktualny ranking ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Znajdziecie tutaj atrakcyjne propozycje na ubezpieczenia majątkowe dla niewielkich mieszkań, jak również większych domów i willi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy wygodne składanie wniosków o ubezpieczenia majątkowe. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a całą resztą zajmą się wyspecjalizowani pracownicy firmy ubezpieczeniowej. Skontaktują się oni z Państwem i zadają serię pytań. Na podstawie udzielonych przez Państwo odpowiedzi, przygotowana zostanie oferta ubezpieczenia majątkowego, która powinna najlepiej odpowiadać waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Czy warto ubezpieczać nieruchomość? Zdecydowanie tak. Dla większości z nas stanowi ona dobytek całego życia. Ciężko pracując na swoje mieszkanie lub dom, chcemy zapewnić mu pełną ochronę, tak samo jak ono zapewnia nam i naszej rodzinie. Mimo iż ubezpieczenia majątkowe nie chronią nas bezpośrednio przed pojawieniem się zagrożenia, to jednak zapewniają niezbędne środki finansowe, na usunięcie ewentualnych uszkodzeń lub znalezienie nowego miejsca do życia. Wszystko to jest bardzo ważne, jeśli odpowiedzialnie podchodzimy do swojej przyszłości i chcemy zapewnić ją bezpieczną sobie i swojej rodziny. Ubezpieczenia majątkowe dają nam takie przekonanie.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Aegon

  • Rabat 20% za zakup online
  • Assistance GRATIS
  • Darmowa ochrona do końca pierwszego miesiąca
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane