Rachunki inwestycyjne

Lubisz mieć kontrolę nad swoimi finansami? Nie obawiasz się samodzielnie ich inwestować? Decydować w co najbardziej opłaca się ich ulokowanie? Jeśli tak, to potrzebne ci będą rachunki inwestycyjne. To specjalne narzędzia, pozwalające nie tylko inwestować pieniądze na giełdzie papierów wartościowych lub Forex, ale również dające możliwość analizowania i śledzenia kursów w czasie rzeczywistym. Dziś, rachunki inwestycyjne mogą być na udostępniane zarówno przez banki, jak i domy maklerskie. Na którą ofertą najlepiej się zdecydować? Nie jest to proste pytanie. To, na jaki rachunek inwestycyjny się zdecydujemy, powinny mieć wpływ nasze potrzeby, oczekiwania oraz same możliwości, oferowane przez konkretny tym rachunku inwestycyjnego. Co jest w nich najważniejsze i co będzie decydowało o to, że wybrany rachunek inwestycyjny okaże się wygodny w użytkowaniu? Podpowiadamy, na co trzeba zwrócić uwagę.

Ważną kwestią, decydującą o tym, jak będzie nam się użytkowało rachunek inwestycyjny jest jego interfejs. Powinien on być przystępny dla użytkowników, czytelny i intuicyjny. Od tego bowiem zależy szybkość obsługiwania programu i bezbłędność podczas wykonywania tych czynności. Rachunki inwestycyjne mogą się pomiędzy sobą różnić tym, jakie oferują nam funkcje i udogodnienia. W wybranych z nich może to być większa, a w innych mniejsza. Zazwyczaj jednak użytkownicy korzystają wyłącznie z kilku wybranych przez siebie funkcji. Które z nich będą w twoim przypadku? Aby się o tym przekonać, warto skorzystać z możliwości testowania wersji demo rachunku inwestycyjnego. Jest to specjalna wersja rachunku, nie powiązana z giełdami, ale dająca możliwość sprawdzenia, jak rachunek sprawdza się w codziennym użytkowaniu oraz jak wygląda od kuchni.

Decyzję o wyborze rachunku inwestycyjnego dla siebie, można również oprzeć na podstawie cen, które będziemy płacić za korzystanie z nich. Niestety, darmowe rachunki inwestycyjne są rzadkością na rynku. Posiadanie ich wiąże się z koniecznością regulowania określonych opłat. Ale nie zawsze i nie wszędzie. W niektórych ofertach rachunków inwestycyjnych, opłata za ich prowadzenie może być wyzerowana, jeśli na rachunku zostanie wykonany obrót na określoną sumę pieniędzy. Jesteś ciekaw tego, jak prezentują się pozostałe oferty rachunków inwestycyjnych? Chcesz dla siebie wybrać te najlepsze? Nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać pomocy? Jeżeli tak, mamy dla ciebie przewodnik, który skutecznie poprowadzi cię do celu. Znajdziesz w nim wszystkie informacje, które mogą dotyczyć opłat, sposobu korzystania i możliwości oferowanych przez poszczególne rachunki inwestycyjne. Jakby tego było jeszcze mało, będziesz mógł je szybko i wygodnie założyć, korzystając tylko z naszej strony. Przy każdym opisie oferty znajduje się link, który prowadzi do formularza rejestracyjnego. Wypełniając go, wysyłasz jednocześnie wniosek o otwarcie swojego rachunku. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze, pozwól nam wykazać się swoją wiedzą. Dokładnie opowiemy Ci o wszystkim co wiemy na temat rachunków inwestycyjnych i skutecznie porównamy wszystkie oferty, które są dostępne na rynku. Po to, byś wiedział że dokonałeś słusznego wyboru.

Rachunek inwestycyjny

Dom Maklerski BDM S.A.

  • 0 minimalnych wpłat, 0 opłat za otwarcie rachunku
  • dostęp do rachunku on-line
  • możliwość składania zleceń 24h na dobę
  • minimalne prowizje

Produkty polecane