Pożyczki pozabankowe

Potrzebna Ci gotówka? Musisz sfinansować zakup jakiegoś przedmiotu lub zorganizować remont mieszkania? Jeśli nie wiesz skąd wziąć pieniądze szybko i bez zbędnych formalności, możemy ci w tym pomóc. Naszą specjalnością są pożyczki pozabankowe dla wszystkich chętnych. Nie sprawdzamy w bazach danych BIK i dajemy możliwość wybierania z bardzo dużej liczby ofert. Pożyczki dostępne od ręki, nawet w 15 minut, są przykładem nowej jakości w branży produktów finansowych dla osób prywatnych.

Co zrobić, aby otrzymać pożyczki pozabankowe na naszej stronie? Skorzystaj z kalkulatorów, które dla ciebie przygotowaliśmy. Podając w nich wysokość pożyczki, którą chcesz uzyskać i okres jej spłaty, otrzymasz do wyboru kilka najlepszych propozycji. Od razu dowiesz się tego, ile taka pożyczka będzie cię kosztowała oraz jakie opłaty są z nią związane. Istniejemy na rynku od wielu lat i każdego dnia udzielamy nowe pożyczki pozabankowe w ilości do kilkudziesięciu do nawet kilkuset wniosków. Tak wielka liczba pożyczek sprawia, że korzystając z naszych usług, możesz liczyć na uzyskanie najlepszej oferty na rynku, niedostępnej w innych firmach oferujących pożyczki pozabankowe.

O czym należy pamiętać, wybierając pożyczki pozabankowe? Przed wszystkim o terminowej spłacie. Regulowanie swoich zobowiązań kredytowych na czas, jest bardzo ważne i daje możliwość podniesienia limitu pożyczki, którą będziesz mógł wziąć przy kolejnej okazji. Pamiętaj również o tym, że jeśli z jakichś powodów twoja pożyczka nie może zostać spłacona w terminie, masz możliwość przedłużyć ją. W zależności od firmy, która udzieli ci pożyczki pozabankowej, możesz mieć do wyboru przedłużenie spłaty w terminie od kilku do nawet kilkudziesięciu dni. To jednak nie jedyna opcja, która może zostać ci zaoferowana. Rozłożenie spłaty pożyczki pozabankowej n a większą liczbę niższych rat, to kolejne udogodnienie, z jakiego możesz skorzystać.

Dlaczego pożyczki pozabankowe są godną polecenia propozycją, z której warto korzystać? Przede wszystkim oszczędzasz swój czas. Nie musisz wypełniać olbrzymiej liczby wniosków, jak w przypadku pożyczek i kredytów bankowych. Również decyzja o przyznaniu pożyczki zapada znacznie szybciej. Zazwyczaj o tym, czy otrzymałeś pożyczkę pozabankową, dowiesz się już po kwadransie. Informacja taka może zostać ci przekazana telefonicznie lub mailowo. Jakie dokumenty trzeba posiadać, aby móc złożyć wniosek o pożyczkę pozabankową? Przede wszystkim do kompletnego wypełnienia wniosku, będzie potrzebny ci dowód osobisty. Będziesz musiał również dysponować swoim kontem bankowym, z którego dokonasz opłaty autoryzacyjne. Jest to jeden ze sposobów na sprawdzenie, czy rzeczywiście twoje dane zgadzają się z danymi, które zostały zdefiniowane w banku. Jeśli jest inaczej, pamiętaj o tym, aby wcześniej zaktualizować dane w banku na takiej, jakie określiłeś we wniosku o pożyczkę. Na jaki cel można wykorzystać pożyczki pozabankowe, które Wam udostępniamy? Nie ma tu żadnych ograniczeń. To wy decydujecie o tym, jak będziecie chcieli wykorzystać swoje pieniądze. Czy przeznaczycie ja na spłatę zobowiązań, czy może na zorganizowanie pięknych i rodzinnych świąt, obfitujących w kolorowe prezenty.

Dlaczego warto zaciągać pożyczki pozabankowe? Niewątpliwie pożyczki pozabankowe są w chwili obecnej o wiele bardziej wygodne, aniżeli zwykłe kredyty bankowe. Przede wszystkim są one dostępne z każdego miejsca pobytu, przez24 godziny na dobę. Jednak to nie wszystkie zalety pożyczek pozabankowych. Dlatego też warto poznać wszystkie atuty, tej szybkiej i z reguły skutecznej pomocy finansowej.

Oszczędność czasu. Dzięki pożyczkom pozabankowym oszczędzamy swój czas. Nie wystajemy godzinami w kolejce do okienka w banku, lecz wygodnie i szybko klikamy po pożyczkę pozabankową. Wystarczy tylko dostęp do Internetu, komputera lub tableta.

Minimum wymagań. Wszelkie możliwe procedury ograniczone są do minimum. Od pożyczenia pieniędzy dzieli Cię kilka kroków: - ustalenie kwoty i terminu spłaty pożyczki, - wypełnienie krótkiego formularza, - weryfikacja Twojej tożsamości, - oczekiwanie na akceptację wniosku i otrzymanie pieniędzy.

Czemu akurat nasz serwis? Po pierwsze nasz formularz pożyczkowy jest niezwykle przyjazny dla potencjalnego klienta. Współpracujemy z wieloma firmami, tak aby zapewnić naszym klientom jak największą wygodę i satysfakcję. Nasza oferta i jej specyfika – wysokość i forma pożyczki pozabankowej mogą zagwarantować, że pieniądze w potrzebie otrzyma niemal każdy.

Porównywarka pożyczek gotówkowych

Automatkredytowy.pl

 • darmowe porównanie aktualnych ofert kredytów/pożyczek
 • dopasowanie najlepszej oferty kredytowej
 • pożyczki od 0% RRSO
 • bez wychodzenia z domu
Złóż wniosek Warunki

Pożyczki pozabankowe

Solcredit.pl

 • kwota: od 100 zł do 5000 zł przy pierwszej pożyczce
 • okres: od 5 do 50 dni
 • koszt: pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo
 • Solcredit cechuje się bardzo wysokim wskaźnikiem przyznawalności – aż 95,75%
Złóż wniosek Warunki

Kredyty pożyczki

Bancovo

 • tu dostaniesz oferty kredytów i pożyczek z różnych banków i firm
 • wystarczy jeden wniosek, aby otrzymać wiele ofert
 • łatwo porównasz i wybierzesz to co dla Ciebie najlepsze
 • 100% online, gotówka od ręki
 • RRSO 9,59% w "Ofercie dla Nowych Klientów"
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane