Kredyty konsolidacyjne

Chyba każdy z nas ma do spłaty jeden, jeśli nie kilka kredytów. Do tych właśnie osób adresujemy naszą ofertę na kredyty konsolidacyjne. Jeśli macie już dosyć pamiętania o zbliżających się terminach spłaty rat, chcecie zacząć żyć normalnie i bez ciągłego widma odsetek za przeterminowane długi, warto sprawdzić naszą ofertę na kredyty konsolidacyjne. To propozycja godna polecenia dla wszystkich, którzy wielokrotnie spotkali się z opóźnieniami płatności rat do różnych banków. Nie zapominajmy również o tym, że posiadanie kilku mniejszych kredytów, zamiast jednego większego, to dodatkowe koszty. Koszty wynikające z opłat i prowizji, a także znacznie większego oprocentowania, które musicie ponosić. My wiemy jak temu zaradzić. Działając w branży pożyczek i kredytów od wielu lat, mamy dla was ciekawe propozycje na kredyty konsolidacyjne dla osób prywatnych. Jak one działają?

Wyobraźcie sobie że jesteście w sytuacji, w której macie a 6 różnych kredytów. Każdy w innym banku. Każdy z innym terminem spłaty rat. Musicie o każdym z nich pamiętać, wysyłać przelewy i organizować na ten cel pieniądze na koncie. A teraz pomyślcie o tym, jak wygodnie będzie kiedy otrzymacie jeden duży kredyt, na spłatę tych wszystkich mniejszych. Okaże się wtedy, że 6 różnych rat zamienia się tylko w jedną. Płaconą zawsze tego samego dnia miesiąca i tej samej wysokości. Co więcej, po zsumowaniu wcześniejszych rat i porównaniu ją z tą jedną, okaże się że możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu procent na każdej płatności. W skali roku może to oznaczać oszczędność rzędu od kilkuset do kilku tysięcy złotych. A to wszystko dzięki temu, że macie dobry kredyt konsolidacyjny.

Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny? Jakie dokumenty będą Wam potrzebne do tego celu? Pierwszym krokiem będzie wypełnienie wniosku kredytowego. Możecie to zrobić w formie elektronicznej, korzystając z gotowych formularzy dostępnych na naszej stronie, jak również w postaci tradycyjnej, drukując wnioski i wypełniając je ręcznie, a następnie przekazując do wybranej firmy, która zajmie się ich rozpatrzeniem. Zakładając, że chcą Państwo zaoszczędzić czas, polecamy wnioski online, dostępne na stronach naszego serwisu.

Kolejne ważne pytanie dotyczy wypłaty pieniędzy. Kredyty konsolidacyjne nie wypłacają gotówki Państwu na konto. Zamiast tego pieniądze służą spłacie aktualnych kredytów i są przelewane bezpośrednio przez bank lub firmę, na konto służące do spłaty waszego zadłużenia. W ten sposób nawet w jednym dniu możecie pozbyć się wielu trudnych kredytów, pozostając z jednym kredytem konsolidacyjnym. Nie tylko wygodniejszym w spłacie, ale również znacznie tańszym. Czy warunki na kredyty konsolidacyjne mogą być negocjowane? Oczywiście że tak. To od państwa zależy długość trwania kredytu konsolidacyjnego, a tym samym liczba rat i ich wysokość. Również w trakcie trwania kredytu konsolidacyjnego, będziecie mieli możliwość modyfikowania jego poszczególnych warunków, tak aby najbardziej odpowiadał Państwa aktualnej sytuacji finansowej i życiowe, czyniąc spłatę rat jeszcze lżejszą i wygodniejszą.

Pożyczka konsolidacyjna

Bank Millennium

Złóż wniosek Warunki

Kredyt konsolidacyjny

Getin Bank

 • nawet do 200 000 zł
 • jedna rata zamiast kilku
 • okres kredytowania do 9 lat
 • możliwość ubiegania się o dodatkową kwotę kredytu

Pożyczka Konsolidacyjna

PKO Bank Polski

 • Pożyczka od 1000 do 120 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami
 • Okres kredytowania od 1 do 120 miesięcy
 • Dodatkowe środki w wysokości do ¼ konsolidowanej kwoty
 • Wypłata środków nawet w dniu złożenia wniosku kredytowego
Złóż wniosek Warunki

Letnia konsolidacja

Alior Bank

 • Niskie oprocentowanie - tylko 5,9%
 • Dodatkowa gotówka na niespodziewane wydatki
 • Wysoka maksymalna kwota kredytu - do 200 tys. zł
Złóż wniosek Warunki

Kredyt konsolidacyjny

Akredo

 • Wnioskujący o kredyt konsolidacyjny może połączyć swoje kredyty
 • Akredo obniża ratę nawet o 30%
 • 1 wniosek online do 12 banków
 • Bez wychodzenia z domu
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane